Вы просматриваете Главная > Галерея досвіду > Свято «Дитяча країна мрій» (до Міжнародного дня захисту дітей)

Свято «Дитяча країна мрій» (до Міжнародного дня захисту дітей)

Рішення про відзначення Міжнародного дня захисту дітей 1 червня прийняла Міжнародна демократична федерація жінок у листопаді 1949 року,  і вже 1950 року  був відзначений перший Міжнародний день захисту дітей. В Україні цей день відзначається із 1998 року. І з  1991 році Україна приєдналася до Конвенції ООН про права дитини . Кожна дитина має повне право бути захищеною,  має право  на повноцінне дозвілля й відпочинок, щоб  розвиватися й навчатися для кращого майбутнього. І сьогодні – це не лише веселе свято для самих дітей, а й нагадування суспільству про необхідність захищати права малечі, прагнути, щоб усі діти росли щасливими і в майбутньому стали хорошими батьками і громадянами своєї країни.

1 червня 2017 року, на честь  Міжнародного дня захисту дітей, на майданчику біля  районного Будинку культури для дітей Нової Одеси пройшло  свято «Дитяча країна мрій». Разом з веселими  клоунами дітлахи танцювали, розважалися, грали в цікаві ігри.

Бібліотекарі Новоодеської районної дитячої бібліотеки оголосили про відкриття літніх читань «Грай і веселись та читати не лінись» і запросили всіх до бібліотеки на гостину до книги. Діти мали змогу ознайомитись з матеріалами,  представленими на перегляді літератури «Країна дитинства», а головний правозахисник бібліотеки – Кіт Леопольд, із закликом «Давайте жити дружно!»,  запропонував переглянути книги  у  правовому куточку  «Права дитини – майбутнє України» та відповісти на запитання  вікторини «Знай свої права, дитино!». За вірні відповіді діти  із кошика солодощів отримали цукерки із веселковими смайликами-закладками     “1 червня – День захисту дітей”.    Співробітники дитячої бібліотеки провели акцію «Міняю кульку на віршик».

Метки: ,


Оставить отзыв