Вы просматриваете Главная > Галерея досвіду > ПЕРЕМОГИ ГЕРОЇЧНІ СТОРІНКИ

ПЕРЕМОГИ ГЕРОЇЧНІ СТОРІНКИ

                                                                 Ми сердечно вітаємо вас,

                                                                 Ветерани війни світової!

                                                                 Ви Європу творили для нас

                                                               З мирним небом над головою.

                                                                                   М.  Рильський

У травні , в дні весняного буйноцвіття приходить до нас свято Перемоги. З вітром свіжим, з піснями крилатими, з радістю весни зустрічаємо ми його. Це свято – особливе, величне, вистраждане.

  З нагоди відзначення 72-ї річниці Перемоги  в Другій світовій війні, в дитячій бібліотеці  м. Вознесенська була проведена година пам’яті  « Будь славен, день Святої Перемоги»  Кожного року в  день Перемоги ми вшановуємо ветеранів   та полеглих в цій страшній війні.  Адже не можна забувати про ту страшну ціну, яку заплатило старше покоління за наше право на життя.

Діти ознайомились із подіями Другої світової війни , дізналися, яких страшних втрат зазнав  український народ у тій страшній воєнній круговерті, що розметала, понівечила і розтоптала мільйони людських доль. Зі сльозами на очах вони слухали розповідь про подвиг українського народу в грізні часи війни ,  про полеглих  в жорстоких боях, під час відступів та оточень, у гестапівських катівнях та концтаборах. Хвилиною мовчання  вшанували пам’ятьі загиблих.  Заглянути в минуле допомогли  відеоролики з піснями воєнних років, презентація « Встеляймо квітами дороги бійцям святої Перемоги» та книжкова виставка « Перемоги героїчні сторінки ».

Бібліотекарі побажали всім присутнім , щоб мир та злагода завжди панували в їх серцях. А також, щоб вони  не забували схиляти голови біля пам’ятників та обелісків полеглих героїв , які подарували людству мир, радість та надію на прекрасне життя.

Метки: ,


Оставить отзыв