Вы просматриваете Главная > Галерея досвіду > Я можу прочитати 50 книжок

Я можу прочитати 50 книжок

Заохочуючи дітей до систематичного читання  та популяризуючи серед них сучасну і класичну літературу, районна бібліотека для дітей провела  Змагання на Книжкодромі, які стали підведенням підсумків читацьких перегонів «Я можу прочитати 50 книжок». Ідея заходу належить Голопристанській РДБ Херсонської області і куплена на Міжрегіональному ярмарку бібліотечних інновацій.

У перегонах брали участь юні читачі 3-Б класу Єланецької ЗОШ І-ІІІ ст., котрі, починаючи з лютого, протягом трьох місяців читали книжки, заповнюючи спеціальний читацький листок.

І ось у визначений час юні читачі зібралися на Книжкодромі, на який перетворилася читальна зала бібліотеки, щоб, за допомогою змагань. Визначити, хто з дітей найкмітливіший, найшвидший і найкраще запам’ятав прочитане. На Книжкодром завітали гості з Квіткового міста Знайко і Незнайко (Денис Табунщик та Владислав Настенко), які допомогли ведучим розпочати змагання.

Отже, Змагання на Книжкодромі проходили у вигляді вікторин: «Дожени лідера», «Бібліо-кроко-мір», «Одна з трьох».

Переможці змагань отримали грамоти від дирекції ЦБС: І місце – Валентина Білотіл, ІІ місце – Владислав Бех, ІІІ місце – Олександра Мера-Цьовка.

Прочитати 50 книжок за 100 днів було нелегким завданням, а ті,  хто впорався з його більшою частиною, проявили активність, самостійність і самодисципліну. Всім юним читачам бажаємо удачі і нових друзів – і справжніх, і книжкових!

Метки:


Оставить отзыв