Вы просматриваете Главная > Галерея досвіду > ДЕНЬ ЧИТАННЯ У ВЕСЕЛИНОВОМУ

ДЕНЬ ЧИТАННЯ У ВЕСЕЛИНОВОМУ

На  честь ювілейної дати бібліотекарі Веселинівської РДБ організували та провели з читачами День читання  “Читаємо твори Володимира Рутківського”. У  програмі ряд цікавих заходів.       З учнями 4-а класу Веселинівської ЗОШ проведено  обговорення повісті В. Рутківського “Ганнуся”. Діти заздалегідь готувались до заходу. Вони прочитали повість, і кожен підготував розповідь про те, чим вона йому сподобалась.

Бібліотекар під час обговорення повісті акцентувала свою увагу на  таких моментах: –  важливість взаєморозуміння між дорослими та дітьми; – мотив пам2яті про Батьківщину через образ євшан-зілля; – веселs моменти в житті Ганнусі, Миколки та Наталки під час літніх канікул; – бажання дітей допомогти дітям Далекого Сходу,  і чи вдалося їм це;- уміння товаришувати і приходити на допомогу всім, хто її потребує  тощо.

Учні 6-х класів Веселинівської ЗОШ стали учасниками презентації про  життя та творчості В.Рутківського “Енергія пригод від Володимира Рутківського”, а  також мали змогу познайомитись з книжками автора, що   були представлені на книжковій виставці “Характерник літературного степу”. Учні 7-9 класів взяли участь в поетичному марафоні на краще прочитання віршів В.Рутківського “Поезія долі”.

Метки: ,


Оставить отзыв