Вы просматриваете Главная > Галерея досвіду > Читаємо твори Володимира Рутківського

Читаємо твори Володимира Рутківського

«Читаємо твори Володимира Рутківського» – під таким гаслом, співзвучним з обласною акцією до 80-річчя видатного поета, прозаїка, дитячого письменника та журналіста, 18 квітня пройшов День читання у володіннях Березанської районної бібліотеки для дітей. На гостей закладу та справжніх друзів книги чекала насичена, змістовна програма, що прийшлася до вподоби як молодшим школярам, так і підліткам.

Спочатку бібліотечні працівники завітали в гості до шестикласників місцевої школи, для яких підготували цікаву літературну годину під назвою «Джура української літератури».   Учасники заходу, як виявилось, –  віддані шанувальники тетралогії «Джури», адже завзято долучилися до обговорення улюблених персонажів та їхніх пригод.

Не менш активно проявили себе й учні четвертих класів, до уваги яких бібліотечні працівники запропон6ували електронну презентацію «Письменник з душею дитини», що містила в собі цікаві факти з біографії Володимира Рутківського. Чималий інтерес у малечі викликали голосні читання повісті «Ганнуся. В гості до лісовика». Особливий ентузіазм у школяриків викликали ігри «Хвиля» та «Дощик», які передбачали декламування поезії зі зміною інтонації, гра «Відшукай антонім» йітворче завдання «Як складають вірші».

У веселій та натхненній атмосфері для учнів початкової школи було проведено конкурс малюнка «Читаємо та малюємо твори В. Рутківського», під час  якого маленькі поціновувачі  книги продемонстрували глибокі знання  творчого доробку відомого письменника та неабиякі образотворчі таланти. А для тих, хто тільки запалився бажанням познайомитися з його творчістю, було запропоновано перегляд літератури «Книжкова галактика В. Рутківського».

Залюбки приєдналися до обласної акції «Читаємо твори В. Рутківського» маленькі та юні користувачі сільських бібліотек-філій, таких як:

Анатолівська  б-ф, Данилівська, Комісарівська, Матіясівська, Тузлівська

Метки: ,


Оставить отзыв