Вы просматриваете Главная > Галерея досвіду > Брейн-ринг до Дня Незалежності Республіки Греція

Брейн-ринг до Дня Незалежності Республіки Греція

20 квітня 2017 року в читальному залі Новоодеської районної дитячої бібліотеки було проведено брейн-ринг до Дня Незалежності Республіки Греція. Вчитель іноземних мов Новоодеської ЗОШ №1, викладач факультативу з новогрецької мови, грекиня за походженням – Антоніаді Олена Георгіївна організувала інтелектуальну гру між командами учнів 5-го та 6-го класів ЗОШ №1, щоб продемонструвати успіхи у вивченні учнями школи грецької мови – мови однієї з європейських країн, з якою нас єднають і стародавня історія (починаючи від Ольвії), і сучасне прагнення до мирного співіснування в європейській спільноті.

На заході були присутні поважні гості: представник міжнародного греко-українського об’єднання Тасіо Васіліс Кіріакос, голова обласної спілки греків «Нова Еллада» – Маврокордато Олена Юріївна, начальник відділу організації надання послуг Миколаївської ОДА – Мураховська Людмила Петрівна, головний спеціаліст управління культури, національностей і релігій Миколаївської ОДА – Пилипчук Тетяна Олександрівна, голова Новоодеської районної ради – Іпатенко Юрій Володимирович, мер міста Нова Одеса – Поляков Олександр Петрович, завідувач сектором культури, молоді та спорту Новоодеської РДА – Тищенко Олена Валеріївна, начальник відділу освіти Новоодеської РДА – Багнюк Валерій Іванович, голова Новоодеської філії Ради національних меншин Миколаївської області – Анкосі Андрій Борисович.

Тасіо Васіліс Кіріакос зачитав присутнім звернення Генерального консулу Греції в Одесі пані Деспіни Кукулопуло і побажав учасникам гри успіхів.

Діти продемонстрували свої знання у вивченні новогрецької мови, історії та культури Греції. Гра проходила у три тури, з перемінним успіхом перемагала то одна, то інша команда. У перервах між раундами  учні ЗОШ №1 читали вірші грецькою мовою, співали веселі дитячі пісні. Також прозвучав гімн Греції в оригіналі у виконанні учнів, які факультативно вивчають новогрецьку мову.

Для присутніх було оформлено виставку творчих робіт «Грецькі мотиви» та книжкову виставку «Україна і Греція: взаємопроникнення культур». Працівники Центральної районної бібліотеки провели огляд літератури, представленої на виставці.

Журі підбило підсумки, і  з перевагою  2 бали перемогла команда учнів 5-го класу. Всі учасники гри та виконавці художніх номерів отримали від голови обласної спілки греків «Нова Еллада» – Маврокордато Олени Юріївни у подарунок набори канцелярських товарів, а переможці  отримали флеш-карти. Спеціальними подарунками було відзначено і трьох найкращих гравців з обох команд. Антоніаді Олена Георгіївна отримала подяку за гарну організацію гри і добре підготовлених гравців, які вразили гостей, присутніх на заході, знанням новогрецької мови та історії становлення незалежності Греції,  і отримала  WiFi -роутер  для можливості зв’язку учнів ЗОШ №1 зі своїми однолітками із Греції.

Після нагородження всіх учасників гри було запрошено до «солодкого» столу.

Захід пройшов у рамках обласної Цільової національно-культурної програми “Збереження та розвиток етнічної, культурної та мовної самобутності національних товариств у Миколаївській області” на 2014-2018 роки та за часткової фінансової підтримки з обласного бюджету.

Метки:


Оставить отзыв