Вы просматриваете Главная > Галерея досвіду > День читання «Читаємо твори В.Г. Рутківського» (до 80-річчя від дня народження письменника)

День читання «Читаємо твори В.Г. Рутківського» (до 80-річчя від дня народження письменника)

З метою популяризації та просування творчості сучасного українського

письменника Володимира  Рутківського, 18 квітня в читальному залі Новоодеської районної дитячої бібліотеки було проведено обласну літературну акцію – «День читання «Читаємо твори  В.Г. Рутківського»», присвячену 80-річному ювілею автора.

У святково прикрашеній залі було оформлено перегляд  літератури   «Щедрий талант Володимира Рутківського». Бібліотекар читального залу Бутенко Г.М. провела панораму творчості ювіляра та запропонувала до уваги присутніх  електронну презентацію «Володимир Рутківський – український поет, прозаїк, журналіст, дитячий письменник». Діти  із задоволенням переглянули  буктрейлер «Історико-пригодницька трилогія для дітей про добу козацтва» , де познайомились із героями відомої трилогії В.Г. Рутківського: «Джури козака Швайки», «Джури-характерники», «Джури і підводний човен», за яку 2012 року автор  був нагороджений  Національною премією України ім. Тараса Шевченка.

На відсотки від грошової частини премії письменник започаткував першу приватну літературно-мистецьку премію «ДЖУРИ», яка надається за нові високохудожні твори для дітей та юнацтва на історико-краєзнавчу тематику, а також за книжкову графіку та літературно-критичні праці, що мають на меті виховання юних українців у дусі національно-патріотичних цінностей.

2014 року нагороду – «за створення високохудожнього образу українського Причорномор’я в книзі лірики та ігрової поезії “Листи з осіннього саду”» – отримав письменник Анатолій Качан, ювіляр 2017 року, наш земляк, який народився в селі               Гур’ївці  Новоодеського району на Миколаївщині. Головний бібліограф РДБ  Зайцева Т.О. познайомила дітей з книгами, представленими на перегляді літератури «Під крилами степу             і моря» та познайомила з життєвим та творчим шляхом Анатолія Качана у слайд-презентації

Метки: ,


Оставить отзыв