Вы просматриваете Главная > Галерея досвіду > Читаємо твори В.Г. Рутківського

Читаємо твори В.Г. Рутківського

18 квітня   Арбузинська  районна бібліотека  для дітей взяла участь в обласній літературній акції  « День читання «Читаємо твори  В.Г. Рутківського»» до 80-річчя  з дня народження письменника, провівши  вечір-портрет «Володимир Рутківський: файли долі та творчості».

Запрошені на захід учні  5 – 6  класів Арбузинської ЗОШ №1 дізналися про нелегкий життєвий і творчий шлях до визнання українського поета, прозаїка, журналіста та дитячого письменника Володимира Григоровича Рутківського. Тільки в 70 років до нього прийшла слава, хоча пише він вже більше, ніж півстоліття.

Бібліотекар Ляпало Світлана ознайомила учнів з його творами  для дітей, а особливу увагу звернула на історичну тетралогію письменника про джур, перша книга якої: « Джури Козака Швайки» – вивчається в 6 класах в рамках шкільної програми з української літератури.

У мережі Інтернет діти мали змогу  переглянути мультимедійну презентацію за творчістю письменника «Володимир Рутківський « Джури козака Швайки»» та буктрейлер до  цієї книги.

У читальній залі до уваги користувачів бібліотеки оформлено тематичний  перегляд творів письменника «Краплини сонця Володимира Рутківського», серед яких його історичні твори дійсно є чистими промінцями віри письменника в чесність, сміливість, відвагу українців, повертають нас до витоків,  закликають любити Україну, її історію, вірити в невмирущий дух українського народу.

Тож, Володимире Григоровичу, зичимо Вам здоров’я, натхнення,  творчих здобутків на довгії – довгії  літа!

Метки: ,


Оставить отзыв