Вы просматриваете Главная > Галерея досвіду > «Читаємо твори В. Г. Рутківського»

«Читаємо твори В. Г. Рутківського»

Володимир  Рутківський – один з найпотужніших українських письменників.

З нагоди 80-річчя  від дня  його  народження , співробітники Доманівської  районної  бібліотеки для літей  долучилися до проведення обласної літературної акції « День читання«Читаємо твори В.Г.Рутківського»».                                                                                                                                                                  У Доманівській  бібліотеці працював презентаційний майданчик  ««Джури» – не модні книжки, а література високої проби».  Для учнів 1-4 класів проведено ранок-мандрівку «У країну добрих казок», під час якого  провідний бібліотекар Ірина Валеріївна Тарасова  розповіла дітям про  могутню силу добра у повісті-казці «Ганнуся», про те, що відро з колодязя можна витягти кішкою, як відрізнити курку від квочки, чи колючі  голки  у маленького їжачка, познайомила з рецептами улюбленого варення від Ганнусі.

Для користувачів – учнів 5-9 класів – пройшла мандрівка у пригодницьку країну козацької слави. Розповідь про книги яскраво проілюстрував  перегляд  літератури «Дивовижні герої  В. Рутківського», біля якого бібліотекар відділу обслуговування учнів 5-9 класів Валентина Василівна Телебей  провела  бібліографічний огляд  та показ буктрейлерів за творами В.Рутківського,   літературну вікторину за романом «Джури козака Швайки  та поетичну сторінку, під час якої відбулося  голосне читання віршів Володимира Рутківського,  таких як «Сонце», «Весна», «Літня гроза», «Вірш про дружбу», «Після битви під Берестечком» тощо.

У слайд-бесіді  «Щедрий талант Володимира  Рутківського»  учні 5-6 класів  дізналися   про дитинство Володимира Рутківського, яке минуло над Сулою, поміж Руссю і Диким степом –  саме в тих місцях,  де зупинявся князь Ігор перед походом на половців. У  цих місцях бився Наливайко, неподалік народився Морозенко.  У  рідному  селі  Велика  Бузинівка  Володимир  Рутківський  із  товаришами – школярами розкопав стоянку кінця ашельської  епохи. Це відкриття було таким вагомим ,  що академік-археолог Іван Шовкопляс заніс стоянку до значних історичних відкриттів.      Також бібліографом Ольгою Леонідівною Безбородько підготовлено інформаційний  буклет  «Літературний класик із степового краю» та рекомендаційний список літератури «Раджу прочитати».

Заступник директора Доманівської ЦБС по роботі з дітьми О.С.Грозовська

Метки: ,


Оставить отзыв