Вы просматриваете Главная > Галерея досвіду > Пробудження духовного відродження

Пробудження духовного відродження

IMG_2597 28 липня 2016 року український народ відзначив 1028-у річницю від Дня хрещення Київської Русі. Цього ж дня в читальній залі Баштанської ДРБ була представлена книжкова виставка під назвою «Пробудження духовного відродження», яку презентувала бібліотекар Т.В. Сушицька.

На книжковій виставці для юних користувачів були представлені книги з яскравими ілюстраціями, з цікавим матеріалом, які переносять в атмосферу історико-культурних подій стародавньої Русі-України, дозволяючи  відчути подих історії, духовну спорідненість українського народу.

Невід’ємною прикрасою книжкової виставки стали ікони «Божої Матері» та «Володимира Великого». Діти з цікавістю слухали розповіді бібліотекаря і роздивлялись експоновані видання.

IMG_2591Для юних користувачів в Центрі вільного доступу до Інтернету бібліотекарем Л.Є. Шкарбан була проведена цікава відеоекскурсія на тему «Видатні церкви та собори України», під час якої присутні довідались про унікальні старовинні церкви і собори України та сучасні пам’ятки історії, що відбивають нашу епоху. Ця екскурсія викликала у дітей позитивні емоції, поглибила знання з історії рідного краю, а можливо, й викликала бажання відвідати церкву, пізнати суть християнської віри. Беручи участь в храмових та церковних обрядах, люди освячуються  цією силою і її частина залишається в них, і вони несуть її у світ, в якому живуть. Вона допомагає захистити себе, свої домівки, сім’ї від зла, допомагає подолати спокуси.

Підсумком заходу стало розуміння юними користувачами, що хрещення Русі – це і справді дуже велика подія в історії нашого народу, яка змінила духовне і культурне життя людей та звернула їх до справжніх цінностей та віри в Бога.

IMG_2582 IMG_2561

Метки: , ,


Оставить отзыв