Вы просматриваете Главная > Галерея досвіду > «Do you speak English?»

«Do you speak English?»

фото5Придбавши на обласній скайп-майстерні «Діапазон ідей і практик професійної творчості працівників бібліотек для дітей Миколаївської області» ідею Братської РДБ «Do you speak English? Флеш-мультики “Уроки тітоньки Сови», ми вирішили, що її реалізація у Рік англійської мови в Україні буде актуальною і своєчасною.     фото4Тому чергова п’ятниця (22.07.2016р.), коли працює наш open-Air «Каштановий кінозал», була присвячена розвивальній грі «Do you speak English?».

Працюючи у форматі «граючись – навчаємось», бібліотекарі відвідувачам «Каштанового кінозалу» запропонували розповідь про англійську мову, вивчення якої маленькими і дорослими українцями допоможе всім нам в орієнтації на цінності західного світу, знайомство з цікавинками  про неї, участь у вело-флешмобі

фото3  Діти з задоволенням пригадували слова- привітання англійською, охоче знайомилися з різноманітними англійсько-українськими словниками в малюнках та переглянули декілька «Уроків тітоньки Сови».

А насамкінець присутні дивились екранізацію однієї з частин казки відомого англійського письменника Клайва Льюїса «Хроніки Нарнії», а саме «Покоритель зари», или Плавание на край света».

Фото2 Фото1

Метки: , ,


Оставить отзыв