Вы просматриваете Главная > Галерея досвіду > Do you speak English?

Do you speak English?

IMG_5328У квітні Миколаївська обласна бібліотека для дітей ім. В. О. Лягіна провела скайп-майстерню на тему «Діапазон ідей і практик професійної творчості працівників бібліотек для дітей Миколаївської області», що  мала за мету популяризацію бібліотечних інновацій у бібліотеках для дітей Миколаївської області.

Веселинівська РДБ з усіх запропонованих ідей для подальшої  реалізації обрала ідею Братської РДБ “Do you speak English?”.

IMG_5319Саме цю ідею було обрано тому, що вона передбачає ознайомлення з азами англійської мови наймолодших читаів-дітей, використовуючи флеш-мультики “Уроки тітоньки Сови”. Крім того, актульність ідеї ще і в тому, що 2016 рік оголошено роком англійської мови в Україні.

До бібліотеки завітали вихованці старшої групи №1 дитячого садочка “Сонечко” і стали учасниками уроку-гри “Do you speak English?”. Спочатку бібліотекар розповіла дітям про значення мови в житті різних народів, про те, що в кожного народу є своя рідна мова. Але мовою міжнородного спілкування на сьогодні є англійська мова. Діти з задоволення вивчили вітання, а також навчилися представляти себе англійською. Потім взяли участь у конкурсі на краще запам’ятовування та декламування дитячого анлійського віршика “Good Morning”. А насамкінець переглянули декілька “Уроків тітоньки Сови”.

IMG_5311

Метки: , ,


Оставить отзыв