Вы просматриваете Главная > Галерея досвіду > В пошуках піратських скарбів

В пошуках піратських скарбів

SAM_4948 18 липня 2016 року у Баштанській дитячій районній бібліотеці  була проведена літературна квест – гра «В пошуках піратських скарбів», яку підготувала і провела бібліотекар Сушицька Т.В. Діти дуже люблять морські пригоди, обожнюють пригодницькі книги про піратів, але найбільше їм подобається ставати справжніми учасниками цікавих подій.

SAM_4939До участі в літературному квесті були запрошені постійні читачі дитячої районної бібліотеки. Захоплива гра розпочалася з поділу на команди: «Торнадо» та «Зірвиголова». Метою гри був пошук загублених скарбів, а поштовхом стала саме «знайдена» на березі річки Інгул пляшка з запискою від пірата, в якій були вказані підказки для пошуку скарбу.

Одним із завдань квест-гри став пошук відповідей на запитання, які можна було знайти у книжках, надійно захованих на поличках з літературою в «Школі піратів» на острові Тортуга. За правильні відповіді команди отримували фрагменти карти, які потім склали в одну цілу карту скарбів і визначили подальший маршрут подорожі.

SAM_4910У наступному завданні діти вирушили в порт, в якому відгадували загадки на морську тематику, де за кожну правильну відповідь отримували по 1 дублону. Подорож продовжилася на кораблі, де діти виконували імітаційно-словесні завдання та ознайомилися з життям та побутом на піратському кораблі.

Наступною зупинкою стали Джунглі. Учасники команд утворювали за допомогою долоньок підзорні труби і розглядали місцевість, а потім відгадували «морські» загадки та за допомогою рухів і міміки показували різні предмети, отримуючи за це дублони.

SAM_4898 Передостанньою зупинкою стала «Печера мерців», в якій команди розгадували зашифровану записку, що дала змогу наблизитись до скарбу. І ось нарешті скарб знайдено – це повна скринька золотих дублонів.

На представленій виставці – інсталяції «Лицарі чорних вітрил» юні користувачі мали змогу ознайомитись з авторами – класиками пригодницького жанру: Ж.Верном, Р.Сабатіні, Е.Сальгарі, Ф.Купером, Р.Стівенсоном, Д.Дефо, Б.Лесмян.

SAM_4893Світ пригодницьких романів настільки цікавий і насичений, що привертає увагу і дорослих, і дітей. Той, хто читає такі книги в дитинстві, – добре запам’ятовує бравих героїв, їх вчинки та пригоди, пов’язані з ними, на все життя. Неймовірні подорожі, постійне подолання перешкод, сміливість і безстрашність головних героїв – все це не тільки захоплює, а й навчає дивитися на світ ширше.

 

 

 

SAM_4885 SAM_4883

Метки: , ,


Оставить отзыв