Вы просматриваете Главная > Галерея досвіду > Букрівер: «Поміняй книгу – збережи дерево» – в бібліотеці

Букрівер: «Поміняй книгу – збережи дерево» – в бібліотеці

SAM_484114 липня в Баштанській дитячій районній бібліотеці проходила акція «Букрівер: «Поміняй книгу-збережи дерево». Сайт «Букрівер» (книжковий потік) організований користувачами інноваційних технологій для обміну традиційними паперовими книгами, його девіз – «Поміняй книгу – збережи дерево». Щоб книга не припала  шаром пилу, сайт Букрівер пропонує обмінюватися паперовими книгами в будь-якому зручному для всіх місці із вже наявних, а бібліотекарі запропонували бібліотеку.

SAM_4843 Під час проведення акції юні користувачі дитячої бібліотеки та мешканці міста мали можливість ознайомитися з виданнями, що представлені на виставці. Вони могли вибрати книгу, яка їх давно цікавила, залишити свої книги. Організовуючи акцію, бібліотечні співробітники мали на меті привернення уваги дітей до традиційних паперових книг та їх обміну. Адже кожна книга друкується на папері, який, в свою чергу, зроблений із дерева. Тому обмін книгами дає можливість збереження не однієї сотні дерев. Чим довше книга слугуватиме людині, тим менше дерев буде вирубано.

Також для обміну книг можна скористатися сайтом http://www.bookriver.ru

Запрошуємо всіх шанувальників книги долучитися до акції.

SAM_4853 Таким чином, за задумом автора проекту (американця Рона Хорнбекера), світ перетворюється на величезну бібліотеку.

Метки: , ,


Оставить отзыв