Вы просматриваете Главная > Галерея досвіду > Wi-Fi в нашій бібліотеці

Wi-Fi в нашій бібліотеці

IMG_2694 Маючи досвід використання Wi-Fi, працівники Баштанської районної бібліотеки дійшли до висновку, що це – сучасно. Це нове місце для спокійного відпочинку та спілкування  юних користувачів як у приміщенні бібліотеки, так і за її межами. І тому для юних жителів  міста Баштанка провели акцію «Wi-Fi в нашій бібліотеці».

SAM_4845 15 липня співробітники бібліотеки на вулицях міста роздавали запрошення з рекламою безкоштовного  Wi-Fi в районній бібліотеці.

Тепер всі, у кого є мобільний телефон, нетбук або ноутбук з налаштуваннями Wi-Fi, прийшовши до бібліотеки, зможуть не тільки взяти книгу, погортати журнали і газети, але і безкоштовно підключитися до Інтернету в зоні дії Wi-Fi. Для цього необхідно записатися до бібліотеки і отримати пароль доступу для реєстрації. Бібліотека, завдячуючи можливостям Wi-Fi, розширює коло користувачів та урізноманітнює асортимент послуг в мережі Інтернет.

SAM_3021Користувачі дитячої бібліотеки можуть надсилати і отримувати електронну пошту, спілкуватися на форумах, у соціальних мережах, бути в курсі останніх подій, знаходити потрібну інформацію з будь-якої теми і просто подорожувати по Інтернету, сидячи за столиком в читальному залі або просто на ганку бібліотеки.

Діти отримують море задоволення від спілкування з друзями та рідними в соціальних мережах, знаходять потрібну для себе інформацію, «качають» музику і відео там, де їм затишно і зручно.

Дитяча бібліотека робить Інтернет доступним, а спілкування в Мережі – розважальним і корисним.

IMG_2698 SAM_4872

Метки: , ,


Оставить отзыв