Вы просматриваете Главная > Галерея досвіду > «Дерево міцне корінням, а людина – родом!» Зустріч у родинному колі

«Дерево міцне корінням, а людина – родом!» Зустріч у родинному колі

Іде в майбутнє рідна Україна,

 У світле і високе майбуття.

           І наш народ – одна свята родина,

        І кожен з нас в родині цій дитя.

DSCF5876Українці дуже поважають і цінують свою сім’ю, свою родину, народні звичаї. З давних-давен повелося в українців так, що вони дуже шанують матір та батька, які дали їм життя, найстарших членів свого роду.

І це дійсно так! Повагою  та шанобливим ставленням до своїх близьких – матусь, бабусь та навіть прабабусь  були пронизані виступи дітей, що прийшли  8 липня,  у День  родини до дитячої бібліотеки на зустріч у родинному колі «Дерево міцне корінням, а людина – родом!».

DSCF5900Жартівливі вітальні листи від казкових героїв створили веселий, бадьорий настрій на початку зустрічі.  Потім присутні «пройшлися» «Стежинами рідного краю» під час вікторини про рідне місто, показали чудові знання українських сімейних традицій у конкурсі ерудитів. У «Загадковій скриньці» діти знайшли загадки від Карлсона, відгадали, «З якої казки рядки?». З гарним, веселим настроєм діти грали разом з дорослими в ігри: «Впізнай дитину», «Овочі в городі», «Так чи ні?» Під час виконання Полиною Рубан пісні «Мамина сорочка» на очах дорослих були сльози, як найвища нагорода талановитій дівчинці! Органічно доповнив зустріч огляд літератури «Родина моя – читачів сім’я». І закінчилась зустріч, як годиться у родині, за чаюванням зі смаколиками! Бібліотекарі побажали присутнім берегти тепло рідного дому, любити й дорожити тим, що маємо, та щоб кожна дитина жила з татом і мамою у великій, дружній та щасливій родині.

DSCF5895 DSCF5864

Метки: , ,


Оставить отзыв