Вы просматриваете Главная > Галерея досвіду, Патріотична хвиля > Подвиг безсмертний – пам’ять нетлінна

Подвиг безсмертний – пам’ять нетлінна

ff     День Перемоги! Його урочистим салютам не змовкнути у віках, його сльозам радості не забутися ніколи. Адже цей травневий день 1945 року увійшов в історію людства як свято Миру, свято визволення планети від фашизму.

    5 травня працівники Баштанської районної бібліотеки радо зустрічали шановних гостей – ветеранів війни: Борисова Петра Пилиповича, Годових Івана Андріяновича, Мулярова Ростислава Георгійовича, голів районної та міської організацій ветеранів війни і праці Андреєву Лідію Василівну і Зюзько Ганну Станіславівну. На бібліотечний захід завітали учні 8-А класу (класний керівник Хижняк О.П.) і 9-А класу (класний керівник Коруц А.В.) Баштанської ЗОШ № 2.

f     Для всіх учасників урочистого дійства в холі бібліотеки була  презентована яскрава, незвичайна книжкова виставка-інсталяція «Тих днів не змовкне слава». На ній була представлена велика добірка книг про події II Світової війни, цікаві експонати  воєнної тематики – автомат, солдатська каска, патронташ, а також сімейні реліквії баштанських родин – пожовклі фотографії воєнної пори та бойові нагороди наших славних земляків.

     До 71-ї річниці Перемоги бібліотечні працівники підготували годину патріотичного виховання «Подвиг безсмертний – пам’ять нетлінна». Виразним акцентом цьогорічного заходу була спрямованість на інформацію краєзнавчого характеру. Ведучі заходу Озерова І.Г. і Шкарбан Л.Є. розповіли про внесок Миколаївщини, і Баштанщини зокрема, в нашу спільну перемогу, а провідний бібліограф Баштанської ЦРБ Іщенко Н.В. презентувала біобібліографічний покажчик «Золоте сузір’я Баштанщини», в якому зібрана цікава інформація про Героїв Радянського Союзу-наших земляків.aaa

     Родзинками заходу стали і відео-книги, підготовлені юними користувачами сільських бібліотек-філій: розповідь користувача Новопавлівської сільської бібліотеки Чумаченка Олега про свого прадідуся Неприцького Володимира Прокоповича та користувачки Новоолександрівської сільської бібліотеки Кіони Анастасії про свого прадідуся Кіону Іллю  Семеновича. Яскраві, інформаційно-насичені, вони викликали захоплення у всіх присутніх. Не менш цікавою була презентація слайдів патріотичного селфі-проекту «Пройде час, стану я дорослим і своїм дітям про війну я розкажу», під час якої юні користувачі показали гостям власні фотоколажі, виконані з використанням історичних документів часів війни.

aa     Сучасні комп’ютерні технології дозволили юним користувачам  бібліотек Баштанського району створити новітні формати мультимедіа, особливо цікавих і привабливих для дітей. Вони  сприяють зміцненню сімейних цінностей, підтримують спадкоємність поколінь.

     На заході лунали пісні воєнної пори у виконанні партнерів бібліотеки-працівників районної музичної школи, а ветерана війни Борисова П.П., за майстерно продекламовані ним  вірші, присутні нагородили шквалом аплодисментів. Зворушливими були розповіді про присутніх ветеранів голів районної та міської ветеранських організацій Андреєвої Л.В та Зюзько Г.С.a

      Наприкінці заходу всі присутні сфотографувались на пам’ять – покоління  солдатів II Світової і сучасне юне покоління.

        Як дорого коштує перемога! Але ми все витримали – і перемогли. Перемогли тому, що захищали Батьківщину. Перемогли тому, що відстоювали право на життя.

SAM_2589

Метки: ,


Оставить отзыв