Вы просматриваете Главная > Галерея досвіду > «Про тих, хто навіки з нами»

«Про тих, хто навіки з нами»

«Про тих, хто навіки з нами»  – так називався урок історичної пам’яті до  знаменної дати  – 72-ї річниці з дня  визволення   селища Березнегувате  від фашистських загарбників, який  відвідали п’ятикласники ЗОШ І-ІІступенів №2.

Цього разу  працівники районної бібліотеки для дітей провели його у виставковому залі, присвяченому темі  Великої Вітчизняної війни  районного історико-краєзнавчого  музею. Основною темою екскурсії була «Діяльність підпільної організації  на Березнегуватщині в період 1941-1944 років».  Виступ бібліотекаря доповнила експозиція  книг , тематичних  тек та альбомів.

На завершення заходу, вшановуючи пам’ять полеглих та вітаючи ще живих ветеранів тієї далекої війни, учні написали листа  теперішнім  захисникам України, мужнім і незламним бійцям української Армії  – воїнам АТО, героїчні подвиги яких є прикладом для юного покоління.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

А ще  учні поділилися своїми планами і здобутками  від участі у шкільному проекті «Ланцюг поколінь», мета якого – дізнатись,  зібрати та записати  якомога більше спогадів  безпосередньо  від живих учасників та свідків героїчного минулого та героїчного сьогодення .

Метки: ,


Оставить отзыв