Вы просматриваете Главная > Галерея досвіду > Звіт районних бібліотек перед громадою

Звіт районних бібліотек перед громадою

“Бібліотека в житті громади: йдемо в майбутнє разом” – під такою назвою 26 лютого проходив звіт Веселинівської районної бібліотеки для доIMG_4424рослих та Веселинівської районної дитячої бібліотеки перед громадою Веселиново.

Відбулося тепле спілкування бібліотекарів зі своїми партнерами, колегами, читачами.            Життя сучасної бібліотеки цікаве, багатогранне і динамічне: нові технології, нові ідеї, нові плани. І все це – задля своїх користувачів.

З виступів директора Веселинівської ЦБС С. В. Левченко та заступника по роботі з дітьми Г.Ф.Сєвач присутні дізналися про визначні події, здобутки, перемоги та плани на майбутнє бібліотек. Вони мали змогу переглянути відеопрезентації про найяскравіші моменти в житті бібліотек за минулий рік.  IMG_4353

Завідуюча методико-бібліографічним відділом Л. Т. Токар запропонувала гостям переглянути слайдову презентацію про надання бібліотекою послуг користувачам з правових питань.

З теплими словами підтримки та високої оцінки  діяльності бібліотек виступили заступник голови Веселинівської районної Ради О.М.Загорулько, завідуючий сектором культури та туризму Веселинівської РДА В. Б. Заворотній, керівник Веселинівського Центру надання адмінпослуг С. І. Шаль, вчитель-пенсіонер, активний користувач та друг бібліотеки Г. М. Чорна.

IMG_4405

https://www.youtube.com/watch?v=RZQQR1Buq48 – відеозвіт  Веселинівської РДБ

Метки:


Оставить отзыв