Вы просматриваете Главная > Галерея досвіду > «Я в серці маю те, що не вмирає..»

«Я в серці маю те, що не вмирає..»

 

SAM_6469«Я в серці маю те, що не вмирає..» слова легендарної поетеси, славетного борця за волю  стали назвою літературно-поетичної мандрівки для читачів – учнів 5(9) кл. Єланецької гуманітарної гімназії, які завітали до районної бібліотеки для дітей разом з вчителем Світланою Михайлівною Пагор, щоб відзначити 145-літній ювілей Лесі Українки.

Ведуча заходу, бібліотекар Оксана Петрівна Добровольська, запросила читачів у царство мудрого і красивого, правдивого і мужнього Лесиного слова, запаливши символічний вогник свічі біля портрету поетеси.

SAM_6444

Аби відчути чари, захоплення, подив від творів Лесі Українки бібліотекарям допомогли  Поліна Добровольська, Каріна Грищенко, Наталія Степанюк, Каріна Стурза, майстерно декламуючи вірші ювілярки.

Образ  Мавки з невмирущої драми-феєрії «Лісова пісня», створений бібліотекарем Оленою Мартинюк у монолозі «Ні, я жива! Я вічно буду жити! Я в серці маю те, що не вмирає…» , стверджував, що людина повинна мати в серці невмирущі сили життя, відчувати красу природи, надихатись нею.

SAM_6471

До уваги читачів був  представлений перегляд літератури «Вона в віки майбутні йти повинна…» – про життєвий та творчий шлях Лесі Українки. А вона всім своїм життям та творчістю закликає і зобов’язує нас, сьогоднішніх, випростатись і вірно служити тій високій ідеї, що зветься Україною.SAM_6476

Метки:


Оставить отзыв