Вы просматриваете Главная > Галерея досвіду > До 145-річчя від дня народження Лесі Українки

До 145-річчя від дня народження Лесі Українки

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

У лютому місяці бібліотеки, як і уся громадськість, традиційно віддають шану славетній українській письменниці  Лесі Українці, якій, до того ж, цього року виповнюється 145 років від дня народження.

До цієї пам’ятної дати в Березнегуватській районній бібліотеці для дітей пройшли літературні читання «Леся Українка – геніальна дочка українського народу». У рамках літературних читань у відділі обслуговування читачв-учнів 5-9 класів оформлено книжкову виставку-вшанування «Вогонь її пісень літа не згасять», підготовлено посібник «Горить моє  серце», проведено літературний подіум  «Берегиня українського народу». На захід були запрошені п’яти- та шестикласники Березнегуватської ЗОШ І-ІІ ступенів №1. Бібліотекарями була підготовлена  презентація книжкової виставки та однойменна відео презентація. Учениця 9-Б класу ЗОШ І-ІІІ ступенів Самойленко Аліна під час літературного діалогу «Нехай мої струни лунають» прочитала для юних читачів ранні поетичні твори Лесі  та власного вірша, присвяченого  великій поетесі. А фольклорний колектив районного будинку дитячої творчості «Струни серця» (керівник І.В. Климчук) порадували присутніх виконанням українських народних пісень, які, безумовно, подобались і Лесі Українці.

На завершення юні відвідувачі оглянули виставку вишиванок місцевої майстрині Якушевої Р.Б., розгорнутої в бібліотеці з нагоди підготовки до відзначення Шевченківських днів. Майстриня до своєї розповіді  про захоплення вишивкою додала і одержані  нагороди:   Лауреата Міжнародного фестивалю екранного та сценічного мистецтва «КІНОЛОГОС» (м. Одеса, 2014 р.) та Лауреата ХУІ Загальнонаціонального конкурсу «Українська мова – мова єднання»,  організованого Національною спілкою журналістів України (м. Одеса, 2015 р.).

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Метки:


Оставить отзыв