Вы просматриваете Главная > Галерея досвіду >

           До 70 – річчя Великої Перемоги у Єланецькій районній бібліотеці для дітей організована інформаційна зона  «Свято слави, свято честі, свято Перемоги»,  перегорнуто сторінки історико-поетичного  альбому  «Священні сторінки пам’яті».

            9 травня на площі селища проведено літературно-історичний екскурс «Слава тим, хто здобув Перемогу».  Юні читачі мали змогу познайомитися з літературою книжкового перегляду «В серцях і книгах  пам’ять про війну» , де найбільшою популярністю користувалася книга «Спогади ветеранів Великої Вітчизняної війни»,   написати свої побажання Україні на листівках у вигляді голуба.  Діти у своїх побажаннях були єдині: «Бажаємо Україні миру, добра, процвітання».

             Вони також зобразили в малюнках своє бачення щастя, миру, добра, весни в оточуючому світі.  Найкраще це вдалося: Марії Шинкаренко, Яні  Масловій, Каріні Саакян, Владиславі Дубровій,  Анастасії Гладкій, Сергію Булую, Максиму Левковичу, Валерії Станченко. Юлії Андрєєвій, Валерії Соломці, Анні Матіс та ін.. В нагороду діти отримали прапорці, присвячені Дню Перемоги, виготовлені працівниками дитячої бібліотеки.

             IMG_0139 IMG_0141

Метки: ,


Оставить отзыв