Вы просматриваете Главная > Галерея досвіду > Війна в долі моєї родини

Війна в долі моєї родини

Коли говорять про Другу світову війну, завжди підкреслюють, що війна не обійшла стороною жодну українську  родину.

70 років тому відгриміли останні залпи страшної війни. Ми живемо під мирним небом, але чим далі йде відлік часу, тим гостріше ми відчуваємо біль за тих, хто не повернувся з полів битви, хто відстояв для нас Велику Перемогу ціною власного життя. Ми згадуємо тих, хто повернувся додому з Перемогою і пішов від нас, залишивши добру і світлу пам’ять. І як добре, що є такі поняття, як пам’ять, історія, які зберігають все те, що відбувалося в минулому. Особливо, коли це стосується своєї родини. Бо без минулого нема сьогодення і майбутнього.

Напередодні святкування 70-річчя Великої Перемоги в Баштанській ДРБ пройшла акція «Війна в долі моєї родини», під час якої збирались сімейні реліквії родин наших юних користувачів.

Підсумком цієї акції стала цікава і незвичайна  виставка – експозиція «Війна в долі моєї родини», підготовлена бібліотечними працівниками до свята Перемоги. На ній були представлені фронтові листи, бойові нагороди з сімейних архівів баштанських родин, пам’ятки воєнних років: портсигар, годинники, запальничка, пілотка, дідусева улюблена ложка. Особливо вразили невимовно зворушливі старі пожовклі світлини,підписані самими фронтовиками, на яких ще молоді прадідусі відпочивають після боїв за Берлін, сидять на танку біля річки Одер та ін.

 Доповнили виставку книги воєнної тематики із фондів районної книгозбірні.

Ми з пошаною і повагою будемо завжди ставитися до ветеранів війни, пам’ятати про їх подвиг. Вдячна пам’ять нащадків – це те, що дійсно вони заслужили! Адже людина жива, поки про неї пам’ятають.

  DSCN0631 20150506_151141 DSC01464

 

Метки: ,


Оставить отзыв