Вы просматриваете Главная > Галерея досвіду > «Згадувати боляче – забути не можливо»

«Згадувати боляче – забути не можливо»

 Чим далі віддаляє нас невблаганний час від подій війни, тим вагомішим постає перед сучасниками безсмертний подвиг покоління, яке розгромило  фашизм. До 70-річчя Дня Перемоги у другій світовій війні в читальній залі Новоодеської  районної дитячої бібліотеки  було оформлено перегляд літератури «Будь славен День святої Перемоги», на абонементі для учнів  5-9 класів – вітрина пам’яті «Читайте книги про війну».

Пам’ять… Вона нетлінна і вічна. Вона дивиться на нас із старих  фронтових фотографій і не дає померкнути жодній героїчній сторінці історії. Напередодні  Дня Перемоги для учнів 7 класів ЗОШ №2 було проведено годину пам’яті  «Згадувати боляче – забути не можливо».

 Для учнів 9 класів в приміщенні шкільної бібліотеки  Новоодеської ЗОШ №2 було проведено екскурс в історію «Кургану Слави – 40» (до 40-річчя відкриття Кургану Слави у м. Нова Одеса). Також було нагороджено ученицю 9-А класу Ольгу Назарову  за І місце в районному етапі конкурсу  «Книга пам’яті мого роду».

 Багато років тому в наших краях гриміли тяжкі бої. Минають роки і десятиріччя, але події тих героїчних днів ніколи не зітруться в народній пам’яті.  8 травня 1975 року на околиці міста постав величний воїн-визволитель, авторами якого є скульптори Миколаївських художньо-виробничих майстерень,  подружжя  Юрій та Інна Макушини.

 «…Сталевий солдат на Кургані

в атаку піднявсь і застиг у віках

          героєм у сяючій сталі…»

Напередодні Дня Перемоги 7 травня в районному будинку культури було проведено загальносистемний захід – зустріч поколінь «Пам’ятаємо ! Перемагаємо!»

  3557 3558 3559

Метки: ,


Оставить отзыв