Вы просматриваете Главная > Галерея досвіду > Вахта пам’яті “Бузок травневий будить пам’ять”

Вахта пам’яті “Бузок травневий будить пам’ять”

  Чимало свят дарує нам весна. Та найбільш хвилююче для нас-величне свято Перемоги. Це свято не затьмариться в віках. В цей день люди завжди нестимуть квіти на могилу Невідомого солдата. І нині, через 70 років після закінчення війни, серця сповнені глибокою вдячністю до воїнів, які здобули Перемогу.

   7 травняу Снігурівській районній бібліотеці для дітей, для учнів 1-5 класів Снігурівської ЗОШ№1 розпочалася вахта пам’яті  “Бузок травневий будить пам’ять”, організована районною бібліотекою для дітей спільно з історико-краєзнавчим музеєм. Учні 1-б класу( класовод Стрекалова Р.Г.) та  4-б кл.(класовод Романова Н.М.) взяли участь у годині слави “Пам’ять подвигу”. Бібліотекар відділу обслуговування дошкільників та учнів 1-4 кл. Кецман Н.М. розповіла дітям про трагічні  роки війни, про дітей, які внесли свою частку в перемогу над ворогом, представила літературу , яку можна прочитати про ці події. Дітки декламували вірші.  Весь захід супроводжувався музичним офомленням – піснями воєнних років.

  Естафету вахти прийняли учні 4-а кл.(класовод Олійник О.Л.), відвідавши історико-краєзнавчий музей. Директор музею Мочаліна І.І. провела для дітей екскурсію і ознайомила  с експозицією, присвяченою подіям війни. Зустріч викликала великий інтерес у дітей.

  Учні 5-б  класу ( класний керівник Дробенчук О.В. ) відвідали  годину-реквієм “”Ніхто не забутий, ніщо не забуто”, підготовлену бібліотекарем відділу обслуговування 5-9 кл. Череповою Н.В. Учням запропонували взяти  участь в акції   ” Бібліобузок”  і висадити кущі бузку біля бібліотеки на пам’ять про 70-річчя Перемоги. Цією подією і завершився  насичений передсвятковий день.

  OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA IMG_4034

               IMG_4036 OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Метки: ,


Оставить отзыв