Вы просматриваете Главная > Галерея досвіду > «Читаймо про війну заради миру»

«Читаймо про війну заради миру»

     Невблаганний час швидко минає. З плином років все більше віддаляються від нас героїчні події Великої Вітчизняної війни..

        А ми все більше усвідомлюємо значення тієї Великої Перемоги.  Все менше серед нас ветеранів – тих, хто пам’ятає  не тільки бої, страждання і звитяги, але й самі звуки і запахи війни, які в’їлися їм у тіло і в душу. Вони завжди намагалися якомога більше розповідати своїм дітям, онукам про те, як захищали Вітчизну, про вірність, дружбу, любов і ненависть, бо без історичної пам’яті не буває народу.

       Звичайно, сучасним дітям  важко зрозуміти, що таке розстріли, бомбардування, голод, рани, смерть, проникнутися тим, як почуває себе людина на війні. Уявлення про все це дають книжки, які ми пропонуємо нашим читачам у бібліотеці.

    Доманівська районна бібліотека для дітей  на честь 70-річчя Перемоги у Великій Вітчизняній війні стала організатором творчого патріотичного проекту «Читаймо про війну заради миру», який стартував 2-го березня і закінчився 5 травня 2015 року. У ньому взяло участь 152 юних читача нашої бібліотеки, прочитано ними на дану тему 204 книги. У рамках проекту працівниками бібліотеки  було підготовлено і проведено: викладку літератури «В годину сувору і грізну дорослими стали вони», продемонстровано слайд-показ «Страшні сліди залишила війна», годину пам’яті «Війни священної сторінки навіки в пам’яті людській»,  урок мужності «Останній штурм», перегляд літератури з коментованим читанням «Віршований рядок про війну». Протягом проекту  читачі мали можливість познайомитися з літературою, представленою на бібліотечних виставках «Прочитайте про героїв», «Миттєвості війни і вічна Перемога».

     Під час проведення заходів у бібліотеці панувала особлива атмосфера. Присутні занурювалися в ті далекі часи, бібліотекарі розповідали  про те,  якою дорогою ціною дісталася нам перемога над ненависним ворогом, яким величезним був вклад у Перемогу українців-колишніх фронтовиків, партизанів, підпільників, трудівників тилу, про їх винятковий героїзм, мужність і самопожертву. Крім  масових заходів, проведено соціологічне дослідження «Велика Вітчизняна війна: очима сучасних дітей»             

    Дані заходи, проведені в нашій бібліотеці, – це лише маленька часточка великої данини пошани полеглим.

   860 861 862

Метки: ,


Оставить отзыв