Вы просматриваете Главная > Галерея досвіду > «А пам’ять знову нас веде в роки далекі, грізні…».

«А пам’ять знову нас веде в роки далекі, грізні…».

«Все далі відходять у минуле роки Великої Вітчизняної війни. Але чим більше ми віддаляємося від того тривожного і героїчного часу, тим повніше розкривається історична значимість здійсненного, тим величніше постають перед нами подвиги  захисників нашої Вітчизни…»

 Цими словами в Березнегуватській районній бібліотеці для дітей   розпочався урок мужності, присвячений героїчній історії нашого народу, 70-річчю Великої Перемоги   «А пам’ять знову нас веде в роки далекі, грізні…».  До цієї знаменної дати в бібліотеці  була підготована та презентована виставка-реквієм «Пам’ять народу священна», яку  супроводжували кадри воєнної кінохроніки.

 Напередодні ж у бібліотеці пройшов конкурс дитячих  малюнків, присвячений темі Великої Вітчизняної війни, «Війні немає забуття».

Далі,  затамувавши подих, з великою повагою  юна аудиторія слухала розповідь     колишнього бійця АТО Григорія Корольчука  про страшну  неоголошену війну, героїзм наших воїнів і смерть побратимів, любов до Батьківщини й віру  в її  перемогу, за честь і славу, за її народ.  Учні не залишилися байдужими до розповіді про запеклі бої, в яких брав участь Григорій Корольчук  в районі Савур-Могили, Мар`їнки, біля Дяково  на Луганщині. І хоча   зустріч  була теплою і  душевною, та  в дитячих очах залишився біль і жах  від почутого

Присутні семикласники  впізнали Григорія в телекадрах  щасливого повернення  додому бійців  79-ї Миколаївської аеромобільної бригади в серпні минулого року.

На завершення зустрічі Григорій Володимирович  Корольчук  закликав учнів любити рідну землю та бути патріотами своєї держави, … Адже воїни АТО сьогодні пишуть історію нашої країни, виборюють її незалежність, а нам гарантують мир і спокій. А  діти  ставили Григорію  свої запитання, які  були зовсім не дитячими…

  OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Метки: ,


Оставить отзыв