Вы просматриваете Главная > Галерея досвіду > Година пам’яті «Дитинство, обпалене війною».

Година пам’яті «Дитинство, обпалене війною».

Кожен рік віддаляє нас від тієї незабутньої і великої переможної весни 1945 року. Та живою і невмирущою є пам’ять про тих, хто ціною власного життя відстояв мир, свободу і незалежність Батьківщини, врятував світ від фашистської навали.

   Пам’ять – нескінченна книга, в якій записано все: і життя людини, і життя країни. Багато сторінок вписано криваво-чорним кольором. І одна з найтрагічніших сторінок історії України- Друга світова війна.

   У страшні роки війни разом з дорослими взялися за зброю діти. Хлопчики та дівчатка йшли на фронт у військові частини, ставали синами та доньками полків. Вони були розвідниками і зв’язківцями, сестрами милосердя і підривниками.

   5 травня Первомайська районна бібліотека для дітей запросила учнів 4 класу, класний керівник Чамлай Наталя Володимирівна на годину пам’яті «Дитинство, обпалене війною», яка супроводжувалася відео – презентацією «Маленькі герої Великої війни» .

Тема скаліченого війною дитинства знайшла свій відбиток у творчості багатьох письменників, особливо тих хто був на фронті, чиє дитинство або юність опалила війна. Про що і розповіла юним користувачам бібліотеки  виставка «Із книг – про війну» та огляд літератури «Діти війни та книги про них».

    VLUU L100 / Samsung L100 VLUU L100 / Samsung L100 VLUU L100 / Samsung L100

Метки: ,


Оставить отзыв