Вы просматриваете Главная > Галерея досвіду > «ПАМ`ЯТАЄМО. ПЕРЕМАГАЄМО!»

«ПАМ`ЯТАЄМО. ПЕРЕМАГАЄМО!»

Як тільки вберуться у чарівні білі квіти сади навесні, засвітять дивовижні свічки каштани, а в повітрі розіллється тонкий, ніжний аромат, ми відзначаємо величне свято Перемоги.

Війна-це горе і сльози, це подія, про яку можна говорити  багато, а також  водночас її хочеться забути . Але  підростаюче покоління зобов`язане знати історію Другої світової війни, її героїв, шанувати їх пам`ять. Саме тому, з метою формування в учнів патріотичної свідомості, виховання шанобливого ставлення до пам`яті про Перемогу і ветеранів   Другої світової війни, 7 травня в дитячій бібліотеці Комунального закладу «Бібліотечна мережа м. Вознесенська»  пройшли два заходи:  година пам`яті «Встеляймо квітами дороги бійцям  святої Перемоги» та урок спогадів «Пам`ять в серцях поколінь».

Година пам`яті  була присвячена героям полеглим і живим. На ній учні 7 класу дізналися  про те, як почалася війна, а також про оборону Києва, про страшні дні цієї жорстокої війни,  про патріотів Вознесенщини і Миколаївщини та їх подвиги. Захід супроводжувався воєнними піснями, віршами, показом слайдів та відеороликів.

Урок спогадів «Пам`ять в серцях поколінь»  був проведений для молодших читачів та присвячений  льотчику військово-морського флоту  Синодову Віктору Олексійовичу, який пройшов воєнне лихоліття, а потім відбудовував мирне життя.  Його дружина, Синодова Марія Мартинівна, вважала: «Людина живе, доки її пам’ятають».  Ця древня істина спонукала дочку, внука та правнука взяти участь у сімейному конкурсі «Книга пам`яті мого роду».

 Учасники заходів схилили голови перед світлою пам`яттю тих , хто приніс на вівтар Перемоги своє життя ,  хто не шкодував своєї крові заради визволення своєї Вітчизни!

  CIMG2663 CIMG2665 DSC01474

Метки: ,


Оставить отзыв