Вы просматриваете Главная > Галерея досвіду > Подвиг, що залишиться у віках.

Подвиг, що залишиться у віках.

Саме таку назву мала низка заходів, що проходила в Миколаївській районній бібліотеці для дітей протягом березня -травня.

  До дня визволення Миколаєва в  бібліотеці була організована зустріч з лауреатом премії ім. М. Аркаса Карпуніною Валентиною Євгенівною: «Спогади  далекої війни». Поетеса читала власні вірші про війну, дітям були показані  медалі та грамоти воєнних часів. Зачитувались уривки зі спогадів учасників війни. На зустріч бібліотека також запросила дітей війни, які ділились спогадами про життя на окупованій Миколаївщині.

  Дітям була надана змога поміркувати, як сучасна дитина може поздоровити тих, хто бачив війну на власні очі.

Для учасників клубу «Паросток» та усіх відвідувачів бібліотеки проводились читання «Окопні спогади». Діти слухали уривки з книги Вострикова Д. П.- учасника бойових дій Великої війни, вчителя історії, колишнього директора ЗОШ №60. Наша бібліотека допомагала Дмитру Павловичу у створенні книги «Окопні спогади».

 Учні 5-9 класів мали змогу переглянути відеоурок «Діти-герої». Це урок-порівняння героїв – дітей війни та сучасних кумирів дітей – Гаррі Поттера, Герміони та інших, також у фільмі порівнюються прагнення, мрії, плани сучасної дитини і дітей воєнних років.

 У бібліотеці були організовані виставки- перегляди: «Стоїть в скорботі мати – Україна, біля могил дітей своїх стоїть!», «Подвиг, що залишиться у віках». Для учнів 7-9 класів бібліотека підготувала тематичний список літератури «Вогняними шляхами війни» а для учнів 9 класу був проведений бібліографічний огляд означеного видання.

 Ми сподіваємось що наша праця посіяла в дитячих серцях зерна пам`яті, і учні пронесуть через життя гордість за свій незламний і непереможний народ!

  DSCN1097 DSCN1093 DSCN1094

Метки: ,


Оставить отзыв