Вы просматриваете Главная > Галерея досвіду > «Сонячна Країна Дитинства Всеволода Нестайка»

«Сонячна Країна Дитинства Всеволода Нестайка»

  Літературну подорож «Сонячна Країна Дитинства Всеволода Нестайка» по чарівних казках  славнозвісного  українського дитячого письменника  Всеволода Зіновійовича  Нестайка  (85-річний ювілей якого відзначають у нинішньому році  декілька поколінь читачів, його палких шанувальників)   здійснили молодші школярі , завітавши до Березнегуватської районної бібліотеки для дітей.

 Познайомившись  із  біографією письменника, діти помандрували по його веселих, дотепних, радісних,  повчальних, жартівливих, іскрометних казкових історіях, якими Всеволод Нестайко поділився з дітьми у своїх прекрасних творах «Золоті терези дідуся Татая. Три секрети Заги Маго», «Секретна зброя незнайомця Коші»,  «Найновіші пригоди їжачка Колька Колючки та зайчика Косі Вуханя», «Ковалі щастя, або Новорічний детектив», «Дивовижні пригоди в лісовій школі», «В Країні  Сонячних Зайчиків», «В Країні Місячних Зайчиків» та ін.  А незвичайні сучасні принцеса та принц  розповіли малим читачам  про свої дивовижні пригоди, які трапилися з ними в казковій повісті  «Дивовижні пригоди незвичайної принцеси».

Така подорож в нинішньому, ювілейному, році по творах одного   з найулюбленіших  письменників   дітвори в бібліотеці не вперше. До того  ж, з цими та багатьма іншими  творами Всеволода Нестайка  юні відвідувачі  можуть щодня знайомитись  на постійно діючій виставці «Нестайко – читайкам».

  OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Метки:


Оставить отзыв