Вы просматриваете Главная > Галерея досвіду >

В Кудрявцівській сільській  бібліотеці-філії Веселинівської ЦБС  відбулася зустріч учнів 5 – 6 –х класів з учасником АТО, бійцем 79 бригади Горбенком Миколою Миколайовичем  . Зустріч пройшла в атмосфері неформальної бесіди між воїном і школярами.

Під час зустрічі Микола Миколайович  розповів школярам про нелегкі бойові будні, показав засоби особистого захисту. Учні ставили безліч запитань: і про умови «існування» в місцях бойових дій, і про те, коли закінчиться війна, і про обереги, які носять солдати. Микола Миколайович  показав дітям свої військові обладунки, а також дав можливість охочим відчути їх вагу на собі.

Діти побажали  побратимам героя повернутись скоріше додому живими та здоровими, висловили свою мрію: « Ми хочемо  МИРУ!» Також дітвора  передала листи та власноруч виготовлені браслети з українською символікою для солдатів 79-ї бригади. Всі листи зворушливі, сповнені любові та турботи, гордості та вдячності за подвиги українських солдатів. У кожному з них – прохання: «Поверніться живими!».

                 170    121

Метки:


Оставить отзыв