Вы просматриваете Главная > Галерея досвіду > Сузір’я кращих читачів – 2015.

Сузір’я кращих читачів – 2015.

 Вже стало традицією щарічне проведення конкурсу «Найкращий читач року» для учнів 6-7 кл. у бібліотеках Вознесенського району.

17 квітня, відбувся II етап конкурсу. В читальній залі Вознесенської центральної районної бібліотеки між собою змагалися переможці першого етапу конкурсу: Бердик Антоніна – читач Трикратської сільської бібліотеки-філії, Гук Ангеліна – читач Трикратненської сільської бібліотеки-філії, Баймайстрюк Євгеній – читач Тімірязєвської сільської бібліотеки-філії та читачі Олександрівських міських бібліотек-філій- Васалатій Тетяна, Вдовиця Олег та Санкович Людмила.

Свято пройшло  в теплій, дружній атмосфері, де крім конкурсантів, у залі були присутні їхні друзі, бібліотекарі сільських бібліотек, гості. Відбір найкращих читачів здійснювався за такими критеріями: власна думка про прочитане, аналіз, інтерпретація, артистизм у виступі, загальна ерудицiя та вмiнням захоплююче розповiдати, втілюючись в образи героїв. Поки члени журі передивлялися та оцінювали «Читацькі щоденники» учасників конкурсу, дітям було запропоновано розгадати літературний кросворд за твором Всеволода Нестайка «Тореодори з Васюківки», який дав гарний старт перед найважливішим завданням – презентація уподобаного твору.

Потім для учасників було проведено невеличку інтелектуальну розминку «Літературні тести» та конкурс «Нас єднає мудрість книг». Для них це було нескладно, тому що тут зібралися найначитаніші та найкращі.

         Поки члени журі сперечалися, визначаючи переможця, (адже вибір був важким, кожен учасник гідно виступив, а потрібно обрати лише одного –  найкращого), для всіх присутніх було проведено ігри: «Впізнай героя» та «Сім –Сім».

         Треба сказати, що учасники конкурсу з нетерпінням чекали рішення справедливого журі. Час настав…

Переможцями ІІ районного туру Всеукраїнського конкурсу «Найкращий читач – 2015» стали:

І місце серед учнів 6 класу – Вдовиця Олег, який представляв книгу А.Я. Чайковського «За сестрою»;

ІІ місце серед учнів 6 класу – Баймайстрюк Євгеній, який представляв книгу В. Нестайка «Чарівний талісман»;

І місце серед учнів 7 класу – Бердик Антоніна, яка представила книгу Д.К. Роулінг «Гаррі Поттер».

На переможців, які зайняли І місця, покладається відповідальність взяти участь у ІІІ етапі конкурсу «Найкращий читач України – 2015», а ми всі разом будемо вболівати за наших кращих читачів та побажаємо їм успіху і перемоги в обласному змаганні.

   DSC02694 DSC02695 DSC02709

                DSC02729 DSC02710

Метки: ,


Оставить отзыв