Вы просматриваете Главная > Галерея досвіду > «Бібліотека – наш дім»

«Бібліотека – наш дім»

    Бібліо-шоу  «Бібліотека – наш дім»  відбулося  21 квітня в Братській районній бібліотеці для дітей за участю першого заступника голови райдержадміністрації А.А.Шарати, начальника відділу культури  РДА О.О.Буберенко, директора ЦБС С.Б.Недашківської.

           Антоніна Анатоліївна у своєму виступі привітала учасників зібрання зі святом книги читачів бібліотеки та бібліотечних працівників. Зазначила, що бібліотека – це творчий дім, в якому відбуваються цікаві зустрічі, подорожі, вона відкриває перед читачами незвідані таємниці життя, веде до вершини знань, формує інтелектуальне майбутнє нашої держави.

     В ході свята було проведено цікаві ігри, конкурси та вікторина. Танцювальний колектив під керівництвом С.Пашко представив бібліотечний танок з книгами.

Начальник відділу культури О.О. Буберенко та директор Братської ЦБС С.Б. Недашківська  привітали всіх учасників бібліо-шоу зі святом книги, читання та вручили грамоти дітям, активним, креативним, ініціативним, найкращим читачам бібліотеки.

 За результатами конкурсу  кращим читачем 2015р. визнано  ученицю 7-го класу Братської ЗОШ I-III ступеня Красковську Діану.

 «Міс бібліотечна чарівність», «Сама читаюча леді», «Міс проба пера», «Лідер читальної зали» та в інших цікавих номінаціях  були нагороджені діти різних вікових категорій.

Наймолодшими номінантами стали Кошман Данило(4 роки) у номінації «Самий допитливий читач» та Сушко Аня (3 роки)  у  номінації  «Починаючий  книголюб», які разом з  бабусями були на святі та отримали почесні нагороди.

  OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA

       OLYMPUS DIGITAL CAMERA  OLYMPUS DIGITAL CAMERA

 

Метки:


Оставить отзыв