Вы просматриваете Главная > Галерея досвіду >

12 січня в приміщенні Братської районної бібліотеки для дітей відбулася хвилююча подія. Працівники районної  бібліотеки для дітей разом з учнями шкіл та представниками громади, братчанами, які взяли активну участь в акції «Сплетемо сітку  захиснику – допоможемо бійцям АТО» передали сітку представникам районної волонтерської організації «Голос волонтера». На заході були присутні заступник голови райдержадміністрації М.С.Галабан, начальник відділу культури О.О.Буберенко, головний редактор районної газети «Перемога» Н.О.Беньковська, батюшка О.Грабовський , голова районної волонтерської організації Л.Левченко та її представники В.І.Жеванов, І.В.Паладій, В.Тисленко.

Саме працівники бібліотеки ініціювали акцію плетіння захисної сітки, а придбати її допомогли депутати районної ради В.І.Степанов та С.Б.Конешний.  Директор ЦБС С.Б.Недашківська у своєму виступі зазначила важливість цієї події. Відтепер бібліотека стане надійним партнером для волонтерського руху у Братському, центром підтримки та адресної допомоги нашим землякам.  М.С. Галабан  підкреслив важливість таких заходів, подякував дітям та всім присутнім за участь в проведеній роботі.

Батюшка О.Гарбовський  зазначив, що ця сітка  стане оберегом для воїнів АТО, адже кожен зав’язаний вузлик несе в собі заряд позитивної енергії, любові, побажання миру та скорішого повернення до дому живими та неушкодженими. Від імені матерів лист-побажання для воїнів написала та передала  Л. Золотарьова. Діти підготували свої  листи та власноруч виготовлені обереги та вручили дружині воїна АТО, Левченко Людмилі,чоловік якої знаходиться на передовій.

    Акція об‘єднала людей різного віку, незалежно від професій та соціального статусу,  показала нашу єдність та сутність кожного, згуртованість та любов до України.

 IMG_5691 OLYMPUS DIGITAL CAMERA IMG_5668

Метки:


Оставить отзыв