Патріотична година «Ми пам’ятаємо вас, визволителі»

Напередодні Дня визволення України від німецько-фашистських загарбників у читальному залі  Доманівської публічної  бібліотеки проведено патріотичну  годину «Ми пам’ятаємо вас, визволителі» для учнів 7-х класів  Доманівської ЗОШ І –  ІІІст.№2,  разом з бібліотекарем шкільної бібліотеки Славітінською Світланою Володимирівною .  Цей день відзначається 28 жовтня, в день остаточного вигнання військ нацистської Німеччини та її союзників за межі сучасної території України, згідно з Указом Президента України «Про день визволення України від фашистських загарбників» з метою вшанування героїчного подвигу і жертовності українського народу у Другій світовій війні.

[…]

Метки:

Акція«Подаруй бібліотеці книгу!»

Яка бібліотека найпривабливіша для користувачів? Звичайно ж, наповнена якісним книжковим фондом. Для цього існують різні джерела комплектування, одним із яких є література, прийнята в дар від наших постійних користувачів.

«Подаруй бібліотеці книгу!» – це постійна доброчинна акція, що діє у всіх книгозбірнях.

Вчасно прочитана книга – величезна удача. Вона здатна змінити життя, бути кращим другом і наставником. У хорошій  книзі можна знайти однодумців, з книгою можна гарно провести вечір, не почуватися одиноким.

[…]

Метки:

ВІЙНА ПРОЙШЛА ПО ЇХНІХ ДОЛЯХ

Щорічно 28 жовтня ми всі разом з ненькою Україною відзначаємо День визволення України від нацистських загарбників. Для історії це незначний проміжок часу, а для людства – історія трьох поколінь. Пережите в роки війни продовжує жити в долях тих, хто був на фронті,  і тих , хто народився після війни. І минуле постає перед нами як період  безприкладного подвигу нашого народу. З нагоди відзначення Дня визволення України, в дитячій бібліотеці  26 жовтня пройшов захід «Війна пройшла по їхніх долях». Гостями заходу стали учні 8-б та 9-б класів загальноосвітньої спеціальної школи-інтернату разом з вихователями Арделя О.М. та Пальцева О.В. Цього дня бібліотека вшанувала пам’ять воїнів, які загинули в боях за визволення України, всіх тих, хто кував перемогу в жорстоких боях на фронтах, партизанських загонах, підпіллі, виніс важкі роки окупації.

[…]

Метки:

Літературні герої: цукерка за знайомство

Бібліо-імпреза з такою назвою відбулася в Єланецькій районній бібліотеці для дітей.

За інноваційну ідею проведення такого заходу колектив Єланецької РДБ був нагороджений Дипломом як переможець рейтингу «Вибір року» на VІІІ Міжрегіональному ярмарку бібліотечних інновацій «Бібліокреатив – 2017», який проходив цього року в Ізмаїлі.

Імпреза з французької  – враження, синонім до слів «захід», «вечірка», «святкування». Наша бібліоімпреза «Літературні герої: цукерка за знайомство» – це зустріч у бібліотеці, де ми об’єднали приємне і корисне та з допомогою цукерок привернули увагу юних читачів до авторів книг і літературних героїв.

[…]

Метки:

З козаків беремо приклад

Відвідавши 12 жовтня 2017 року, напередодні Дня захисника України та Дня українського козацтва,  районну бібліотеку для дітей, юні читачі 6-Б класу під час історико-патріотичного репортажу «З козаків беремо приклад» дізналися про зародження козацтва в Україні, про їхні звитяжні подвиги, про славних нащадків козаків –  українських воїнів – сучасних захисників нашої Батьківщини.

Допомогли в цьому матеріали з презентованої книжково-ілюстративної виставки «Українці – нація героїв» та розповідь волонтера Світлани Олександрівни Скидан, яка завітала до бібліотеки на зустріч з читачами.

[…]

Метки:

Ми – роду козацького діти.

13 жовтня, напередодні величних свят: :Покрови Пречистої Богородиці, Дня українського козацтва та Дня захисника України –  в Баштанській дитячій районній бібліотеці проведено подорож у минуле «Ми роду козацького діти», на яку завітали учні 7-Б класу ЗОШ №2 з класним керівником Саєнко Н.С.

Ведуча заходу, бібліотекар Сушицька Т. В. за допомогою мультимедійної презентації розповіла дітям про славні часи козаччини, після чого запропонувала перейти до інтелектуальних, творчих та спортивних змагань, в ході яких юних гостей перевірили, а чи могли б вони претендувати на високе звання «козак», «козачка» і яка з двох команд  : «Козацька люлька» чи «Козацька шабля» –  найрозумніша, найкмітливіша і найспритніша. Учасники обох команд були дуже активними і завзятими, і якщо юні козаки могли проявити свою спритність у спортивних змаганнях, то юні козачки – у творчих, адже вони мали намалювати портрет козака, розмалювати вишиванку та «сплести» віночок.

[…]

Метки:

Завжди поруч з нами

Вони живуть з нами пліч-о-пліч вже більше 30 тисяч років. Ми піклуємося про них, вони ж люблять і тішать нас. Вони вміють співпереживати і навчатися! Серед чотирилапих домашніх улюбленців собаки є одними з найбільш популярних.

Найкращим друзям людини, собакам, була присвячена природнича година під назвою «Завжди поруч з нами», проведена в Баштанській дитячій районній бібліотеці. На захід завітали учні 3-Б класу ЗОШ №1 із  вчителем Рещиковець В.О.

[…]

Метки:

28.09.2017року у Врадіївській центральній районній бібліотеці для дітей пройшло свято, приурочене Всеукраїнському дню бібліотек  та довгоочікуваному відкриттю оновленої  дитячої бібліотеки.

На святІ були присутні голова Врадіївської РДА Жосан Василь Петрович , голова Врадіївської районної ради Висоцький Петро Тимофійович, спонсори, які  допомогли в ремонті та придбані меблів,  бібліотекарі  сільських бібліотек-філій,  друзі бібліотеки.

[…]

Метки: ,

«Бібліотека – чудо, бібліотека – клас, вона завжди чекає на нас»

З нагоди  Всеукраїнського Дня бібліотек  до  Арбузинської районної бібліотеки для дітей  на день відкритих дверей «Бібліотека – чудо, бібліотека – клас, вона завжди чекає на нас» завітали  дітки з молодшої та середньої груп  ДНЗ «Пролісок».

[…]

Метки: ,

У глиб минулого. Подорожуємо Україною

Бібліотекарі – народ активний і допитливий. Все вони хочуть знати і навіть побачити своїми очима. Кожного року до Дня бібліотек бібліотекарі Веселинівщини роблять собі подарунок –поїздку по визначних та пам’ятних місцях України. Цього разу наш маршрут пролягав до Чигирина – міста вільних духом людей, які найбільше в житті цінують свободу. У ХVІІ столітті Чигирин увійшов в історію як гетьманська столиця часів Богдана Хмельницького, котрий очолив Визвольну війну українського народу проти загарбників. […]

Метки: