Малечі про великі речі (подорож до Країни Права)

У подорож до Країни Права, в дитячу бібліотеку,  герої роману-казки Миколи Носова «Пригоди Незнайка та його друзів»  запросили гостей.  А гостями були вихованці Центру соціально-психологічної  реабілітації дітей служби у справах дітей Вознесенської міської ради. Знайко і Незнайко  повідомили, що їм надійшли телеграми від казкових героїв.  З телеграм  з’ясувалося, що в деяких казках порушувалися права казкових героїв. Знайко та Незнайко разом з дітьми вирушили по казкових слідах в Країну Права. На першій зупинці, «Знаємо свої права», діти повторили, які саме права дітей захищає Конституція України.

[…]

Метки:

ДІТЯМ ПРО ОСНОВНИЙ ЗАКОН ДЕРЖАВИ

Формування всебічно розвиненої особистості неможливе без виховання у  дітей  правової культури, громадянської свідомості, поваги до Основного Закону нашого життя – Конституції України, яка була прийнята  Верховною Радою України 28 червня 1996 року.

Співробітники  Братської районної бібліотеки для дітей напередодні свята провели правовий колаж «Мандруємо дорогами країни правознавства». У найголовнішому та найважливішому законі нашої держави – Конституції України зібрані основні правила, за якими повинні жити та працювати всі громадяни нашої держави. У Конституції України записано, що кожен може робити (це  права), а також про те, що кожен повинен виконувати (це  обов’язки). Згідно з Конституцією, кожен,  чи то дитина, чи доросла людина,  має право на повагу до своєї гідності.  Разом із цим, Конституція України вимагає від кожного  чемної поведінки, забороняє заподіювати шкоду природі, пошкоджувати речі друзів та товаришів, завдавати болю людям та тваринам.

[…]

Метки:

Канікули в бібліотеці

Канікули в бібліотеці

 

Про дружбу і справжніх друзів, які є в житті кожної людини, без яких життя просто ніщо,  йшла мова у Братській районній бібліотеці для дітей 8 червня, передодні Міжнародного дня друзів.  Діти пришкільного табору «Веселка» Братської ЗОШ І ступеня разом з вчителями В.В.Кохановською, О.В.Грабець, Л.І.Пустовою, О.О.Волошиною, Л.Й.Осадчою  стали учасниками цікавого діалогу про те, яким має бути друг, як дізнатися, чи ця людина справжній друг, який підтримає тебе у скрутну хвилину, чи можеш ти довірити їй свої секрети.

[…]

Метки:

ПАМ’ЯТАЄМО ЗАВЖДИ

До Дня скорботи і вшанування пам’яті жертв війни в Україні працівники районної бібліотеки підготували виставку – пам’ять «Пам’ятаємо завжди» .

На світанку 22 червня 1941 року  наша країна стрепенулася від   страшної звістки : почалася війна. Війна, яка принесла біль, розлуку, втрати, страждання і смерть. Мільйони загиблих, десятки тисяч сиріт, горе в кожній сім’ї, в кожній українській оселі.

[…]

Метки: ,

«Бібліотека – центр розвитку дитячого читання та формування особистості дитини»

21 червня  в  читальній залі районної бібліотеки відбувся  семінар бібліотечних працівників за темою «Бібліотека – центр розвитку дитячого читання та формування особистості дитини», який відкрила  директор ЦБС Черепанова Р.А. та ознайомила колег з програмою семінару. Заступник директора по роботі з дітьми  Фадєєва Т.М. виступила  з питання «Соціальний захист дітей сиріт та дітей пільгової категорії. Роль бібліотеки. Літні читання»  та надала тематику рекомендованих заходів.  Досвідом роботи,  з презентацією «Організація бібліотечного обслуговування дітей аспекти оновлення та різноманітність форм», з колегами ділилися бібліотекар РДБ Н.І. Вихватнюк, Курячелозівської  бібліотеки-філії – О.В. Труш, Луканівської сбф – К.Г. Сініцина. […]

Метки:

ЧАРІВНА ПОДІЯ НА ГАЛЯВИНІ КАЗОК

До Міжнародного дня захисту дітей в Підгороднянській бібліотеці-філії Первомайської РЦБС проведено бібліошоу «На галявині казок» для вихованців пришкільного табору «Дружний».

Розпочався захід інформхвилинкою «Книгозбірня – територія дитинства», яку провела завідуюча бібліотекою, перейшовши в презентацію бібліотеки. Потім захід продовжили учасники лялькового театру «Сонечко» показом казок «Кіт і півник» та «Як кіт на роботу влаштовувався». Кульмінацією бібліошоу стала квест-гра «Скарбничка чарівних казок». Діти із задоволенням виконували всі завдання квесту та, отримавши чарівний ключик, відчинили скриньки з подарунками: книгами та солодоамиі. Команда переможців була нагороджена медалями «Найкращий знавець казок».

[…]

Метки: ,

СЮРПРИЗИ БІБЛІОТЕЧНОГО ЛІТА

Літні читання у Первомайській районній бібліотеці для дітей розпочалися.  На відкриття читань завітали діти  зі шкільного табору ЗОШ № 12.  Бібліотекар абонемента  Л.Носенко презентувала книжкову виставку «Перехрестя веселих забав».  Г. Горицина  оголосила  початок  конкурсу  малюнків «Чарівні фарби юних майстрів» та акції «Балакучі закладки». Конкурс та акція  триватимуть  до 31 серпня. Останню суботу кожного літнього місця для користувачів працюватиме  кінокалейдоскоп «Запрошує країна Мультляндія». […]

Метки:

Вітання з днем журналіста

У святковий для журналістів день юні читачі дитячої бібліотеки привітали співробітників редакції районної газети «Єланецький вісник» з професійним святом.

У костюмах стародавніх єгиптян, що символізувало давність журналістської професії, діти завітали до редакції. Газета – це чернетка історії, – сказав хтось із відомих   людей. Газета – це літопис краю,- додамо ми.

Для нас «Єланецький вісник» – «своя» газета, позаяк відображає різноманітне життя рідного краю. І юним читачам Єланеччини приємно, що часто бачать себе, читають про себе на сторінках газети,  і  росте в них гордість за те, що вони  є учасниками цікавих подій з літопису Єланеччини.      .

Метки:

Знову відчиняє двері «Каштановий кінозал»

2 червня літня вечірка на бібліомайданчику відлкрила OpenAir «Каштанового кінозалу», який уже третій рік поспіль  радо зустрічає своїх відвідувачів щоп’ятниці на каштановій алеї біля центральної бібліотеки.

Цього дня юні читачі знайомилися з новинками книг та журналів, брали участь у цікавих конкурсах, малювали. А також  розважалися  м’ячами, скакалками, тенісом, настільними іграми, які підприємці подарували бібліотеці. «Солодкі несподіванки» вдалися завдяки спонсорській підтримці фермера Олексія Гуліна.

[…]

Метки:

Лабіринтами щасливого дитинства

«Свято миру і дитинства —
Найсвітліше на планеті.
І усмішки ваші, діти,
Краще квітів всіх на світі».

Відзначаючи Міжнародний день захисту дітей, Єланецька районна бібліотека для дітей провела літературно-ігровий експрес    « Лабіринтами щасливого дитинства» та   розпочала традиційну акцію «У книги немає канікул».

[…]

Метки: ,