Миколаївська обласна бібліотека для дітей ім. В.Лягіна - Бібліотечні акції


      Акції, фестивалі, конкурси   Підсумки конкурсу

Переможці обласного медіа-конкурсу на кращу соціальну відеорекламу
«Діти з книгою та бібліотекою відкривають світ!»

    Згідно з наказом управління культури, національностей та релігій Миколаївської облдержадміністрації від 18 квітня 2016 року №73 «Про проведення обласного медіа-конкурсу на кращу соціальну відеорекламу «Діти з книгою та бібліотекою відкривають світ!», зареєстрованого в Головному територіальному управлінні юстиції в Миколаївській області 25.04.2016 року за №9 3/2424, з 1 травня до 1 жовтня 2016 року Миколаївською обласною бібліотекою для дітей ім. В.О. Лягіна було проведено обласний медіа-конкурс на кращу соціальну відеорекламу «Діти з книгою та бібліотекою відкривають світ!» (далі – Медіа-конкурс).
     До участі в Медіа-конкурсі було прийнято 19 заявок, з них: 2 заявки подано від колективів учнів, 9 заявок на колективні роботи працівників бібліотек та 8 заявок на індивідуальні роботи; 4 заявки подано від міських бібліотек для дітей, 12 – від районних бібліотек для дітей, 3 – від сільських бібліотек-філій.
    Протягом жовтня обласне журі Медіа-конкурсу оцінювало всі подані конкурсні роботи. До складу журі входили представники організаторів Конкурсу, творчих спілок, керівники обласних закладів культури, провідні фахівці бібліотечних установ міста і області. Були визначені переможці, які нагороджені дипломами управління культури, національностей та релігій Миколаївської обласної державної адміністрації та символічними подарунками.
    Ними стали:

    І місце – Колективна робота працівників Центральної міської бібліотеки для дітей ім. Ш. Кобера та В. Хоменка «Читать или не читать? Вот в чем вопрос…» (Базиленко І. І., Толокнова К. Є., Мокшина О. В.);
    І місце – Колективна робота працівників Братської районної бібліотеки для дітей «Премудрий Гриць та його друзі» (Вініченко Д. І., Жикобіна О. Г., Ворона Л. Б., Ішков С. Г.);
    ІІ місце – Колектив учнів Кир’яківської сільської бібліотеки-філії Миколаївської ЦБС «Думайте сами, решайте сами – читать или не читать…» (Даниленко І. В., Кравченко А. Ю.);
    ІІІ місце – Колективна робота працівників Веселинівської районної бібліотеки для дітей «Книга робить нас кращими» (Сєвач Г. Ф., Гончаренко Н. В., Тодавчич П. О.)

    Організатори вітають переможців, висловлюють щиру подяку всім учасникам Конкурсу і бажають нових творчих злетів.
    Також вітаємо призера глядацьких симпатій – відео «Світ дитячої бібліотеки», який набрав найбільшу кількість голосів. Автор відео – колектив Арбузинської районної бібліотеки для дітей.© 2008 - 2019. Всі права захищені. Copyright Миколаївська обласна бібліотека для дiтей ім. В.Лягіна та партнери.  При використанні матеріалів сайту посилання на джерело обов'язкове.