Миколаївська обласна бібліотека для дітей ім. В.Лягіна - Бібліотечні акції


      Бібліотечні акції  Найкращий читач України

Найкращі Книгомани Миколаївщини у Львові.

   Вже більше 10 років Обласна бібліотека для дітей ім. В.О. Лягіна є організатором Всеукраїнського конкурсу «Найкращий читач України» на регіональному рівні, обирає найкращих читачів, які отримують у подарунок поїздку до Львова для участі у Фестивалі дитячого читання «Книгоманія».
   У цьому році у Фестивалі дитячого читання (9-12 вересня) взяли участь найкращі читачі Миколаївської області Багрійчук Іванна (с. Поріччя, Веселинівський район) та Таран Поліна (смт. Костянтинівка, Арбузинський район).
   Церемонія нагородження тридцяти дев`яти переможців Всеукраїнського конкурсу «Найкращий читач України – 2015» пройшла у приміщенні Наукової бібліотеки Львівського Національного Університету імені І. Франка. На деякий час бібліотека перетворилася на загадкову школу магії та чарівництва Хогвартс. Діти були у захваті! Вони отримали дипломи та добірки книжок, читацькі сертифікати бібліотеки.
   Організатори фестивалю дитячого читання «Книгоманія» підготували для дітей дуже насичену програму.
   Так, на зустрічах, автограф-сесіях і творчих майстернях діти мали змогу поспілкуватися з такими сучасними письменниками, як Катерина Михайліцина, Дзвінка Матіяш, Оксана Радушницька, Наталка Малетич, Андрій Бачинський.
    Із великим задоволенням діти стали учасниками заходів Дитячого Форуму, а саме - музейно-видавничого квесту, який відбувся у приміщеннях Львівського Національного музею імені А. Шептицького та Державного природознавчого музею НАН України.
   Під час фестивалю діти мали змогу відвідати Львівську обласну бібліотеку для дітей, Державну телерадіокомпанію «Львів», взяти участь у майстер-класі «Мистецтво фотографії».
   Великою подією свята став літературно-пригодницький квест від компанії «Київстар», під час якого діти, розділені на команди, відповідали на різноманітні тематичні запитання. Всі учасники отримали у подарунок футболки, солодощі та яскраві браслети.
   Завершився Фестиваль дитячого читання «Книгоманія» грандіозним літературно-танцювальним флеш-мобом у виконанні всіх найкращих читачів України.
    Завдяки спілкуванню з відомими людьми і участю в різноманітних цікавих заходах діти мали змогу переконатись, що читання – це не тільки корисно, а й цікаво та весело.


Відгук Багрійчук Іванки про участь у Фестивалі дитячого читання «Книгоманія»

   «Коли я пригадую свою поїздку до Львова на фестиваль дитячого читання «Книгоманія», то кажу собі: «Хочу ще!!!». Так, хочу ще потрапити в це чудове місто, щоб милуватися його архітектурою, доброзичливими людьми та незабутньою атмосферою свята. Знову здивуватись красою Каплиці Боїмів, потрапити в музей шоколаду, де ми смакували найкращий у світі шоколад. А як цікаво було спостерігати за роботою всіх працівників Львівського телебачення!!! В бібліотеці ім.І.Франка нас розважали казкові персонажі, деякі з них спочатку здавались навіть страшними, але потім ми подружились і чудово провели час у їх компанії.. Участь в інтелектуальних іграх, різноманітних конкурсах, квестах дала можливість перевірити свої знання.
   А зустрічі з цікавими людьми! Та найбільше мені сподобалась зустріч з заступником головного редактора ВСЛ Михайліциною Катериною. Вона така чудова і позитивна, що і мені самій захотілось бути схожою на неї.
   І все це щастя випало мені тому, що я люблю читати книжки. А ще, мабуть, і тому, що я про це мріяла.»

Флеш-моб найкращих читачів України© 2008 - 2019. Всі права захищені. Copyright Миколаївська обласна бібліотека для дiтей ім. В.Лягіна та партнери.  При використанні матеріалів сайту посилання на джерело обов'язкове.