Миколаївська обласна бібліотека для дітей ім. В.Лягіна - Бібліотечні акції


      Акції, фестивалі, конкурси    «Мої права – моє життя».

      31 серпня завершився обласний тур Всеукраїнського конкурсу проектів «МОЇ ПРАВА — МОЄ ЖИТТЯ», що проводиться за ініціативи Національної бібліотеки України для дітей. Конкурс було започатковано на виконання Указу Президента № 361\2017 від 14.11.2017 р. «Про оголошення в Україні 2018 року Роком реалізації правопросвітницького проекту «Я маю право!». Метою Конкурсу є формування у дітей правової культури громадянина України, що складається зі свідомого ставлення до своїх прав і обов'язків перед суспільством і державою; ознайомлення дітей зі своїми правами, обов'язками та відповідальністю згідно з чинним законодавством України та Декларації ООН про права дитини; розвиток інтересу до правових відносин; сприяння поглибленню правових знань та формуванню правової свідомості — сукупності правових уявлень, поглядів, переконань і почуттів, що визначають ставлення особистості до вимог законів, регулюють її поведінку в конкретній правовій ситуації.
      У конкурсі взяли участь 8 дітей з 5- ти бібліотек області віком від 14 до 17 років (три індивідуальні та дві колективні роботи).
      Щасливську бібліотеку – філію Березанської ЦБС представила Назаренко Елла Олександрівна (учениця 10 класу з с. Щасливе Березанського району ) - проект «Мої права – моє життя».
      Рибаківську бібліотеку КЗ «Коблівська публічна бібліотека» - Демська Катерина Олександрівна (учениця 9 класу з с. Рибаківка Березанського району) - проект «Мої права – моє життя».
      КЗ Коблівську публічну бібліотеку - Григорян Айк Гарникович (учень 9 класу з с. Коблеве Березанського району (консультант Григорян Валентина Сергіївна) – проект «Мої права – моє життя».
      Від Кривоозерської ЦБС – колективна робота учнів 9-В класу з смт. Криве Озеро: Рибіцька Аліна, Бойко Кароліна, Герніченко Ангеліна під керівництвом вчителя історії та правознавства ЗОШ №1 І – ІІІ ступенів Коваль Антоніни Іванівни - проект «Мої права – моє життя».
      Токарівську бібліотеку-філію КЗ «Публічна бібліотека» Веселинівської селищної ради – колективна робота з смт. Токарівка Веселинівського району: Горбенко Олександр учень 9 класу, Горбенко Ганна учениця 8 класу та консультант проекту Горбенко Оксана Григорівна бібліотекар Токарівської бібліотеки - філії - проект «Мої права, мої обов’язки».
      До складу журі було вкючено фахівців: головного спеціаліста-юристконсульта управління культури, національностей та релігій Миколаївської обласної державної адміністрації Долову Христину Сергіївну та старшого інспектора з особових доручень відділу уповноважених Голови з питань контролю за дотриманням прав людини в поліцейській діяльності Управління забезпечення прав людини НПУ Семикіну Марину Миколаївну.
      Керуючись положенням про Всеукраїнський конкурс проектів «Мої права – моє життя» журі, розглянувши роботи учасників конкурсу, ухвалило визнати переможцями:
      У номінації «Індивідуальна робота» – проект «Мої права – моє життя» Назаренко Олександри, читача Щасливської бібліотеки-філії Березанської ЦБС, учениці 10 кл.
      У номінації «Колективна робота» - проект «Мої права, мої обов’язки», читачів Токарівської бібліотеки-філії Комунального закладу «Публічна бібліотека» Веселинівської селищної ради.
      Організатори та журі висловлюють вдячність дітям та їхнім керівникам за активну участь у конкурсі. Дуже приємно, що участь у конкурсі беруть і бібліотеки ОТГ.
© 2008 - 2019. Всі права захищені. (c) Миколаївська обласна бібліотека для дiтей ім. В.Лягіна та партнери.  При використанні матеріалів сайту посилання на джерело обов'язкове.